Сотвори себе уютный уголок.

Re: Сотвори себе уютный уголок.

Сообщение Владимир 61 » 11 фев 2018, 10:43

Стол из поддонов - дешево и в то же время эксклюзивно.

Изображение
Владимир 61

Сообщение Владимир 61 » 11 фев 2018, 10:44

Какой ребёнок не мечтает о таком домике.

Изображение
Владимир 61

Сообщение Владимир 61 » 11 фев 2018, 10:46

В таком домике с удовольствием поселятся и птички и пчёлки и шмели.

Изображение
Владимир 61

Сообщение Владимир 61 » 11 фев 2018, 16:21

Бесплатно конский навоз.Киев площадь Шевченко
Отдам все или сколько нужно БЕСПЛАТНО.
прошу не писать в л с ,я тут не бываю,а зашла дать объявление!
звоните 80681189044 Инга
самовывоз,в будние дни поможем нагрузить лопатами.
80677123384 Виктор
Владимир 61

Сообщение Владимир 61 » 11 фев 2018, 22:08

Владимир 61

Сообщение Владимир 61 » 11 фев 2018, 22:11

Энергетическая независимость.

https://www.facebook.com/%D0%92%D0%B5%D ... tion=group
Владимир 61

Сообщение Владимир 61 » 11 фев 2018, 22:59

Bobrovitskiy Andrey
Стежити
9 лютого о 16:36

Ви маєте ідею яка може допомогти природі або проект для "зеленого бізнесу" ?
Дізнався що друг має ідею але ніколи мені про це не розповідав.
Я буду радий почути вас, розповісти про вас, допомогти вам. Ще не знаю як але дуже хочу зробити це. Звертайсь в коментарях або в особисті. Хочу знайти однодумців!
Прагну співпраці! #ecobober

Взято з

https://www.facebook.com/groups/1070086 ... &ref=notif
Владимир 61

Сообщение Владимир 61 » 12 фев 2018, 19:44

Консультационный центр
организатор
ЕЛЕНА ПОЧТАРЁВА
т. 362-32-09
Киев ул.Васильковская 2

Маркування рослин: підбірка цікавих способів

Маркування рослин для багатьох з нас є досить актуальним питанням, особливо для тих хто займається продажами. Але і особисто для себе не буде зайвим позначить сорт перців або помідорок, де росте улюблений сорт тюльпанів або де заховалася найпрекрасніша хоста

Вивчить все і надіяться на пам'ять - не ліпший варіант , вона не надійний партнер, і у відповідальний час часто підводить. Я так думаю, що багато хто користується методом малювання у блокнотику схем своїх посадок із позначенням сортів, або ж без схем просто записами подібними до таких: другий кущ від гаража, третій від доріжки

Розповім про деякі способи маркування, якими користуюся сама , або ж зустрічала у знайомих, можливо вони приглянуться і вам.

Изображение

Табличка із пивних банок, коли, пепсі - вирізаємо із металічної банки смужечки і із блискучої сторони ручкою або цвяхом видавлюємо потрібну нумерацію або сорт.

Изображение
Табличка із платикових бутилок. Так як і у попередньому варіанті вирізаємо смужки потрібного розміру . Для нанесення надпису використовуємо лак маркер, перманентний маркер, можна ще білий коректор.

Изображение
Частина з нас не знає, що зробить із старими, металічними жалюзями-робимо таблички для маркування рослин. Ширина готова , а по довжині визначаємося самі. Чим робимо надпис читаєм у пункті 2.
Таблички із сайдингу. Беру куски , які залишилися від облицювання будинку, розкреслюю потрібний розмір і вирізаю за допомогою ножиць або секатору. Ще подібний матеріал можна взять із бутилок побутової хімії. Підписую олівцем або лак маркером.

Изображение

Маркування на паличках з під морозива.

Маркування на пластикових ножиках, вилках ложечках, паличках для кави, надписи робимо маркером.

Изображение

Ще один незвичний спосіб маркування - на прищепках

Маркування на дерев'яних паличках. Знайома доручила виконать цей вид маркування своєму сину. Він на уроці трудового назви сортів повипалював.

Изображение

Останній спосіб для творчих людей, якщо ж у вас є маленькі помічники, це буде цікаво і для них. Спосіб називаю -камені що розмовляють . Він звичайно не дозволяє підписать велику кількість рослин, але зробить ваш сад незабутьнім це точно. Камені розфарбовуємо і підписуємо водостійкими фарбами

Нехай ваші рослини не загублять свої назви і один із методів стане у пригоді
Владимир 61

Сообщение Владимир 61 » 12 фев 2018, 20:58

Взято з

https://www.facebook.com/groups/roslynn ... &ref=notif

Монетниця угорська, саольданела угорська (Soldanella hungarica).

Изображение
Владимир 61

Сообщение Владимир 61 » 12 фев 2018, 21:04

Взято з

http://nbgnscpro.com/node/36

Сорт хурмы Никитская Бордовая

Изображение

Сорт относится к группе константных. Двудомная форма. Развивает только женские цветки. Склонен к партенокарпии.
Дерево средней силы роста, в 10-летнем возрасте высотой 3,8 м, шириной - 2,3 м. Крона округло-пирамидальной формы. Листья плотные, сверху темно-зеленые, снизу – зеленые. Длинной 16 см, шириной 10 см.
Плоды округло-плоской формы, массой до 130 г. Твердый плод красно-оранжевый с выраженным восковым налетом, зрелый – бордового цвета. Мякоть повидло образная, бордово-красная, сладкая.
Плодоносит ежегодно. Средняя урожайность – 70 кг/дер. Лежкость и транспортабельность плодов до декабря. Болезнями и вредителями не повреждается. Вегетационный период 225-234 дня.
Сорт десертный, плоды съедобны при полном размягчении, которое наступает в первой половине ноября. Отличается сравнительно высокой устойчивостью к низким отрицательным температурам воздуха.
Владимир 61

Пред.След.

Вернуться в Советы новичкам